Tel: 0535 023 62 87 .

Hakkımızda

CAN Redüktör olarak Sizlere Kaliteli Ürünleri En Uygun Fiyat Garantisi ile Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet vermekten onur duyarız. Sitemizde geniş ürün yelpazesi temiz ve kaliteli ürünleri görebilirsiniz. Genç, vizyonlu ve dinamik kadrosu ile CAN Redüktör sektörün en inovatif şirketidir. Sitemiz de helisel dişli redüktör,konik dişli redüktör,sonsuz dişli redüktör,varyatör,planet redüktör,boşluksuz redüktör ve özel redüktör çeşitlerimiz mevcuttur. Ayrıca Türkiye’nin Her Yerinden İkinci El Redüktör Alımı yapmaktayız.

Bizimle ilk defa çalışmak isteyen özellikle İstanbul dışı ürün almak isteyip tereddütte kalan müşterilerimiz için ürünlerimizin bir kısmını gösteren videolarımızı ve resimlerimizi görebilirsiniz. Gönül rahatlığı ile bizimle alışveriş yapabilirsiniz. Bizim için itibar ve isim paradan önce gelir. Sorunlu veya çalışmayan bir ürün satışımız asla yoktur.

İkinci El Redüktör çeşitlerimizin hepsini çalıştırıp test edip gerekli kontrollerini sağlayarak gönderim yapmaktayız. Redüktör çeşitlerini İstanbul Kartal da ana cadde üzerinde bulunan iş yerimiz den teslim alabilirsiniz. İstanbul Dışın da ürünlerimizi anlaşmalı olduğumuz PTT Kargo ile Türkiye’nin her yerine uygun fiyatlar ile göndermekteyiz.

PTT Kargo ile göndermeden önce almak istediğiniz ürünün size önce çalışır vaziyette video görüntüsünü aktarıyor sonrasında kargo işlemi yapmaktayız.

Küçük ve Büyük Tip Redüktör Çeşitlerimizin Videolarını Alt Kısımdan İzleyebilirsiniz.